V prostorih Osnovne šole Benedikt smo v četrtek, 25. januarja 2024, od 16. do 18. ure organizirali predstavitev srednjih šol v obliki tržnice. Na naše povabilo se je odzvalo 20 srednjih šol podravske in pomurske regije ter ena šola iz savinjske regije. Predstavljale so svoje programe in vsebine, ki jih ponujajo dijakom. Dogodka se je udeležilo veliko učencev tretje triade, ki so lahko skupaj s starši oz. skrbniki pridobili informacije s področja karierne orientacije. Zelo smo bili veseli, da so se dogodka aktivno udeležili tudi naši nekdanji učenci, ki so predstavljali srednje šole, ki jih sedaj obiskujejo. Našim učencem so skupaj s profesorji posredovali veliko informacij o srednješolskih programih, ki so jih izbrali za svoje nadaljnje izobraževanje. Ob organizaciji dogodka smo naleteli na pozitivne odzive tako s strani srednjih šol kot tudi s strani otrok in staršev. Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali pri izvedbi dogodka.

FOTOGRAFIJE.