Od 19. do 26. aprila 2024 smo izvedli še eno uspešno akcijo zbiranja papirja. Tokrat smo skupaj zbrali 17 ton in 827 kg starega papirja.

O tem, koliko papirja je posamezni razred zbral, smo učence obvestili v šoli po šolskem radiu, razpored pa si lahko ogledajo tudi na oglasnih deskah v avlah v 1. in 2. nadstropju ter v jedilnici šole.

Vsem, ki ste prinesli papir, se zahvaljujemo, saj ste s tem prispevali k zmanjšanju stroškov za zaključne ekskurzije, šolo v naravi ali valeto. Predvsem hvala vsem tistim posameznikom in družinam, ki ste priskrbeli več sto kilogramov papirja. Še posebna zahvala pa je namenjena vsem staršem, učencem in zaposlenim na šoli, ki ste pri izvedbi zbiralne akcije kakorkoli pomagali.

Že sedaj vas vabimo, da doma zbirate star papir (ne kartona!) za naslednjo zbiralno akcijo, ki bo predvidoma potekala oktobra 2024.

Upravni odbor Šolskega sklada